در حال بارگذاری...
شنبه, 29 آذر 1393 | 15:00:38

جدول پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا

نسخه مناسب چاپنسخه مناسب چاپارسال به دوستانارسال به دوستان

امتیاز

(این چیست؟)
تعداد بازدید:401
تعداد نظرات: 0
تاریخ : 17 خرداد, 1391 - 14:43
برنامه كامل ديدارهاي فوتبال يورو 2012 جام ملت‌هاي اروپا اعلام شد.

اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، برنامه پخش مسابقات فوتبال جام ملت های اروپا را به این شرح منتشر کرد :

 

(گروه A) جمعه 91/3/19

 

لهستان –یونان، ساعت20:30

 

روسیه- چک، ساعت 23:15

 

(گروه B) شنبه 91/3/20

 

هلند- دانمارک،ساعت 20:30

 

آلمان- پرتقال، ساعت 23:15

 

(گروه C) یکشنبه 91/3/21

 

اسپانیا-ایتالیا، ساعت20:30

 

جمهوری ایرلند-کرواسی،ساعت 23:15

 

(گروه D) دوشنبه 91/3/22

 

فرانسه- انگلیس، ساعت 20:30

 

اوکراین-سوئد، ساعت23:15

 

(گروه A) سه‌شنبه 91/3/23

 

یونان-جمهوری چک،ساعت 20:30

 

لهستان-روسیه، ساعت 23:15

 

(گروه B) چهارشنبه 91/3/24

 

دانمارک-پرتقال،ساعت 20:30

 

هلند-آلمان، ساعت23:15

 

(گروه C) پنجشنبه 91/3/25

 

ایتالیا-کرواسی، ساعت20:30

 

اسپانیا-جمهوری ایرلند23:15

 

(گروه D) جمعه 91/3/26

 

سوئد-انگلیس، ساعت 20:30

 

اوکراین-فرانسه، ساعت 21:15

 

(گروه A) شنبه 91/3/27

 

جمهوری چک-لهستان، ساعت 20:30

 

یونان-روسیه، ساعت 23:15

 

(گروه B) یکشنبه 91/3/28

 

پرتقال-هلند،ساعت 20:30

 

دانمارک-آلمان،ساعت 23:15

 

(گروه C) دوشنبه 91/3/29

 

کرواسی-اسپانیا، ساعت 20:30

 

ایتالیا-جمهوری ایرلند، ساعت23:15

 

(گروه D) سه‌شنبه 91/3/30

 

انگلیس-اوکراین، ساعت 20:30

 

سوئد-فرانسه، ساعت23:15

 

پنج‌شنبه 91/4/1

 

اول گروه A - دوم گروه ،B ساعت 23:15

 

جمعه 91/4/2

 

اول گروه B - دوم گروه A ،ساعت 23:15

 

شنبه 91/4/3

 

اول گروه C -دوم گروه D ،ساعت 23:15

 

یکشنبه 91/4/4

 

اول گروه D - دوم گروه C ،ساعت 23:15

 

چهارشنبه 91/4/7

 

برندگان دیدارهای اول و دوم یک‌چهارم نهایی،ساعت 23:15

 

پنجشنبه 91/4/8

 

برندگان دیدارهای سوم و چهارم یک چهارم نهایی، ساعت 23:15

 

یکشنبه 91/4/11

 

برندگان دو دیدار نیمه‌نهایی، ساعت 23:15

 

 

منبع خبر:
روابط عمومی معاونت رسانه های مجازی صدا و سیما

به این خبر رای دهید